Serwis 0 gwarancyjny - rower złożymy wyregulujemy w naszym sklepie stacjonarnym

dotyczy wyłącznie odbioru osobistego w Warszawie

Indeks katalogowy: KAT68443

Przygotowanie roweru do jazdy
  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 14,99 zł (Kurier DPD 24h)
169,90 zł -48% 89,00 zł brutto / szt. 82,41 zł netto + 8% VAT / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 169,90 zł / szt. -48%

Opis

Rower skręcony przez producenta w ok. 85%. Szczegóły gwarancji znajdują się w karcie gwarancyjnej, która dołączona jest do każdego roweru.

Ceny usług można znaleźć w cenniku pod tym adresem.

0 ZEROWY SERWIS - złożenie i przygotowanie do jazdy (rower kupiony w naszym sklepie):

Należy dokręcić kierownicę do mostka/wspornika, zamontować przednie koło, wkręcić pedały (pedały mają zaznaczone na gwincie L - lewy, R - prawy, bardzo łatwo można uszkodzić gwint), przymocować siodełko do sztycy i zamontować w ramie, montaż odblasków i innych akcesoriów dołączonych przez producenta. Potrzebna jest również regulacja przerzutek i hamulców. Aby zachować gwarancję należy skręcić rower w ciągu 7 dni od daty odbioru w autoryzowanym serwisie. Jeżeli w miejscowości dostarczenia roweru nie ma serwisu danej marki, można skręcić w dowolnym serwisie rowerowym. Należy zachować dokument potwierdzający wykonanie danej usługi z adnotacją do jakiego roweru została ona wykonana. Decydując się na samodzielny montaż klient traci gwarancję.

1 SERWIS KONTROLNY:

kolejny przegląd kontolny zalecamy wykonać do dwóch miesięcy lub do 200 km (sprawdzenie połaczeń śrubowych, regulacja przerzutek i hamulców, sprawdzenie kół).

2 SERWIS GWARANCJNY: 

następny przegląd gwarancyjny do roku od daty zakupu (pełny przegląd - czyszczenie napędu, smarowanie napędu i linek, regulacja przerzutek, hamulców, kasowanie luzów na sterach, piastach, suporcie, czyszczenie roweru, jazda testowa).

Dodatkowe opłaty np:

- centrowanie kół
- rower zabrudony

W przypadku usterek spowodowanych niewłaściwym eksploatowaniem roweru cena usługi i części zamiennych podane będą przed dokonaniem serwisu. W przypadkach w których nie da się przewidzieć np: pęknie hak przerzutki przy prostowaniu, koszty będą liczone według naszego cennika serwisu + koszt części zamiennych. 

Koszty dostawy

Kurier DPD 24h : od 14,99 zł

Zapytaj o produkt