Olej Expand P.T.F.E. OIL + WAX 100ml biały

smar do łańcucha na suche warunki PTFE

Indeks katalogowy: KAT04449

  • Dostępność: Średnio
  • Czas dostawy: Zamów do 13:00 wyślemy dzisiaj (dni robocze)
  • Dostawa: od 8,10 zł (Paczka Orlen w Ruchu 1-2 dni)
35,00 zł -14% 29,99 zł brutto / szt. 24,38 zł netto + 23% VAT / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 27,99 zł / szt. +7%

Opis

Nowy profesjonalny olej firmy Expand w butelce z aplikatorem o pojemności 100ml.
 

PRODUKT Z NAJNOWSZEJ DOSTAWY Z NOWO OPRACOWANĄ TECHNOLOGIĄ.
 

Chain P.T.F.E. OIL + WAX 100ml - suche warunki pogodowe - Wyjątkowo zaawansowany technologicznie smar na suche warunki do łańcucha, przerzutek, pancerzy oraz mechanizmów manetek. Dzięki połączeniu wosków syntetycznych oraz polimeru teflonowego smar posiada bardzo niski współczynnik tarcia, co zapewnia płynną zmianę biegów oraz cichą pracę napędu. Dzięki dobremu przyleganiu do powierzchni, smar zapobiega tworzeniu się rdzy i korozji. Produkt posiada ekstremalne właściwości penetrujące, smarujące, hydrofobowe i antystatyczne. Pojawienie się osadu jest procesem naturalnym, wstrząśnij przed użyciem.


Specyfikacja:

  • Pojemność: 100 ml
  • Opakowanie: buteleczka
  • Waga: 104 g
  • Gwarancja: 24 miesiące


Przed zastosowaniem oczyść łańcuch nad podziw skutecznym preparatem Washer. Opatentowana formuła EX-WASCH przywróci Twój łańcuch do życia w zaledwie parę minut. To coś więcej niż tylko środek do usuwania zanieczyszczeń to pasja i wieloletnie doświadczenie ludzi z branży którym pragniemy się podzielić.

Przesmarowanie niedokładnie wyczyszczonego łańcucha przyniesie więcej szkód niż pożytku. Zaniedbany łańcuch szybko się zużywa i wyciąga pociągając za sobą niszczenie zębatek i wielotrybu a ich wymiana szczególnie w przypadku wyższych grup osprzętu to kosztowna sprawa. Dlatego łańcuch powinieneś czyścić jak najczęściej a już na pewno po każdej wyprawie w błotnisty teren. Ten szybko działający preparat doskonale się sprawdza wraz z maszynkami do mycia łańcuchów lub w przypadku braku dostępności może być stosowany samoistnie z koniecznością zdemontowania łańcucha.

Koszty dostawy

Paczkomat InPost 24/7 : od 10,99 zł
Paczka Orlen w Ruchu 1-2 dni : od 8,10 zł
ORLEN Paczka - punkty i kioski : od 8,99 zł
Kurier DPD 24h : od 14,99 zł
ORLEN Paczka - automaty i stacje Orlen : od 9,99 zł

Zapytaj o produkt